Hakkımızda

Global Campus TV (GCTV) yurtdışında eğitime yönelik bir video kayıtları veritabanıdır.  Bizler, sizlerin seçtiği bir ülke, şehir ve üniversiteyi ele alıp uluslararası öğrencilerin bu okulda neler yaptıklarını, nasıl yaşadıklarını sizlere aktarıyoruz.

Çalışma ekibimiz uluslararası eğitim alanında 30 yıllık bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzmanlardan oluşmaktadır.  Uzmanlarımız, neleri öğrenmek isteyebileceğinizi ve yurtdışında eğitim konusunda neleri görmeniz gerektiğini bilmektedirler.

Global Campus eğitim dünyasını ekranlarınıza taşımaktadır.  Türk ve yabancı öğrencilerin okuduğu okul ve şehirleri ziyaret etmekteyiz.  Bu ziyaretlerde öğrenciler bize kendi tecrübe ve görüşlerini aktarıyor, favori mekanlarını ve nasıl yaşadıklarını gösteriyorlar.

Dubai’den Miami’ye eğitim dünyasını dolaşıyoruz.  Siz uluslararası öğrenciler de bizlere nerelerde okuduğunuzu, nasıl yaşadığınızı, yemek yediğinizi ve eğlendiğinizi gösteriyorsunuz.

Burslar, teklifler ve güncellemeler için sosyal medya kanallarımızı takip etmeyi unutmayın.

GCTV aynı zamanda ulusal kanalda yayındadır. GCTV, Türkiye’nin en büyük haber kanallarından SKY TV’de her Cumartesi günü saat 13.15, Pazar gecesi ise 01.00’da yayındadır.

Gezimizde bizlere katılın ve daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin !

GCTV Ekibimiz ;

Program yöneticisi, haftada iki defa yayınlanan “Tercih Başarı” programı ile tanınan Martı Büyüközden’dir.  Martı Büyüközden aynı zamanda Plus Education’ın kurucusudur.  Martı Büyüközden, Türk öğrencilerin neye ihtiyaç duyduğuna tam olarak hakim bir uzman olarak GCTV’nin içeriğinden sorumludur. www.plus-edu.net

Yapımcı Florian Schäfer, eğitim sektöründe tecrübeli bir film üretici şirketi olan kommod.tv’nin kurucuları arasındadır. Müşterileri arasında AIRC, ALTO, DAAD, EAIE, ICEF, IELTS, i-graduate, ilac, International House, Internex, Marcom, Step in, TRU – Thompson Rivers University, University Cattolica, Royal Roads University bulunmaktadır.  Florian Schäfer GCTV’nin yapım ve yapım sonrası aşamalarından sorumludur. www.kommod.tv

Sebastian Courage, dünya çapında 5.5 milyon öğrenciye ait bilgi bulunduran ve yılda 40 milyon defa tıklanan bir veritabanına sahip, öncü bir uluslararası çevirimiçi gençlik yayıncı kuruluşu olan Big Choice Grubu’nun yöneticisidir. Sebastian ve Big Choice Group markanızın mesajının hedef gruplarınıza ulaşması için doğru kanallardan geçeceğini garanti etmektedir.