Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu

Dil Okulunun Yeri

İngilizce dil okulumuz  Malta’nın kuzey sahilinde turistlik bir kent olan St. Paul’s Bay  Bugibba’da bulunmaktadır.  Dil okulumuza otelden ve kumsaldan kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktadır.

Okulun  Donanımı

İngilizce dil okullarımız ihtiyacınız olabilecek herşey düşünülerek donatılmıştır. St Paul’s Bay dil okulumuzun derslerden sonra dinlenebileceğiniz terasinda havuz bulunmaktadır. İngilizce Dil Okulumuzda:

  • Modern ve tam donanımlı sınıflar

  • Resepsiyon

  • İhtiyacınız olabilecek her türlü malzeme ve materyal.

  • Ortak kullanım alanı

 

Aktiviteler

Malta’daki onlarca aktiviviteden kendinize en uygun olanını seçin. Burada kaldığınız süre boyunca çalışanlarımız sizin için sürekli aktiviteler düzenleyecekler ve Malta’yla ilgili öğrenmek istediğiniz her konuda size yardımcı olacaklar.
Yıl boyunca güneşli olan adada gündüzleri en popüler aktivite plaj aktiviteleridir. Akşamlarıysa mangal partileridir. Çesitli aktiviteler, oyunlarla derslerden sonraki vakitlerinizi  eğlenceli bir şekilde değerlendireceksiniz

İngilizce Kurslar – Malta

Malta’da başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizce eğitim verilmektedir. Öğrenciler okulun ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile kendileri için en uygun gruba yerleştirilirler.

 

Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz deneyimlidir ve anadilleri İngilizcedir. Derslerden sonra da size yardımcı olmak, İngilizce ya da yerel,  kültürel, sportif aktivitelerle ilgili sorularınızı yanıtlamak için hazırdırlar.

Eğitim Metodu

Öğretme metodumuz temel olarak “konuşma presibi” üzerine kurulmuştur çünkü bir dili en iyi şekilde öğrenmenin yolu o dilde mümkün olduğunca pratik yapmaktır.

  • Dilbilgisi- kelimebilgisi – alıştırmalar – aktiviteler

  • Okuma- metinleri anlama – dinleme-  yazma

  • Konuşma

 

Dersler

Sınıflar özellikle konuşma prensibine dayandırılmıştır. Bu da karşılıklı rol oynama, rehberli diyaloglar, audio dinleme, bulunduğunuz ülke ile ilgili sosyal, kültürel ve politik metinler, makaleler okumak şeklinde sağlanmaktadır.

Sertifika

Kurs sonunda her öğrenciye öğrencinin derslere katılımını ve dil seviyesini gösteren bir sertifika verilmektedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*